“DY METRA SHALË”/ Fansat “çmenden” pas pozave provokuese të Trejsi Sejdinit – AlpeGossip
“DY METRA SHALË”/ Fansat “çmenden” pas pozave provokuese të Trejsi Sejdinit

“DY METRA SHALË”/ Fansat “çmenden” pas pozave provokuese të Trejsi Sejdinit

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, di gjithmonë se si të tërheqë menjëherë vëmendjen e fansave të saj dhe jo vetëm. Mjafton një foto e publikuar në profilet e saj në rrjetet sociale dhe të gjithë sytë janë tek ajo.

“Dy metra shalë”/ Fansat “çmenden” pas

E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa bukuroshja ka postuar në “Instagram” disa imazhe super “hot”. Trejsi ka pozuar me një palë bikini shumëngjyrëshe në një motor uji, duke ekspozuar format trupore që shumë ia kanë zili.

“Dy metra shalë”/ Fansat “çmenden” pas

Fotot e saj janë pëlqyer si gjithmonë shumë nga ndjekësit e saj, të cilët nuk ia kanë kursyer as komente. Madje disa i kanë komentuar edhe shalën, ku i shkruajnë se i ka dy metra.

“Dy metra shalë”/ Fansat “çmenden” pas

“Dy metra shalë”/ Fansat “çmenden” pas

“Dy metra shalë”/ Fansat “çmenden” pas

“Dy metra shalë”/ Fansat “çmenden” pas