E AKUZUAN për photoshop, Françeska Jaçe filmon veten e ZHVESHUR përpara pasqyrës: Meqë më thoni… (VIDEO) – AlpeGossip
E AKUZUAN për photoshop, Françeska Jaçe filmon veten e ZHVESHUR përpara pasqyrës: Meqë më thoni… (VIDEO)

E AKUZUAN për photoshop, Françeska Jaçe filmon veten e ZHVESHUR përpara pasqyrës: Meqë më thoni… (VIDEO)

Françeska Jaçe është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe gjithmonë është përfolur për bukurinë e linjat e saj seksi. Madje, ka edhe nga ata që e kanë akuzuar shpeshherë se ajo përdor photoshop në fotot e publikuara në Instagram.

Pas akuzave të shumta dhe të vazhdueshme, Franceska ka vendosur që ti mbylli gojën të gjithëve duke postuar në Insta Storyn e saj një video vetëm me të brendshme.

“Po po edhe unë ashtu them, photoshop.”- shkruan Françeska me ironi në videon e saj. Duke ju rikthyer dhe një herë fotove të saj të publikuara dhe videos, ju si e gjykoni: A përdot Franceska Photoshop?

/AlpeNews.al/