E dëgjuat të renë e fundit? Trendi i ri çizmeve s’pyet si është koha. Dhe të famshmet shqiptare i VESHËN – AlpeGossip
E dëgjuat të renë e fundit? Trendi i ri çizmeve s’pyet si është koha. Dhe të famshmet shqiptare i VESHËN

E dëgjuat të renë e fundit? Trendi i ri çizmeve s’pyet si është koha. Dhe të famshmet shqiptare i VESHËN

Ju duket shumë shumë vonë për të veshur çizme apo shumë shpejt për ngjyra të ndezura?

Epo ne ju themi se është koha e duhur për çizmet deri te kyçi në ngjyra të ndezura, si e kuqe apo pink, që do t’i japin dritë stilit tuaj në këto ditë të zymta dimri.

Tashmë që jemi në prag të pranverës, ne ju sugjerojmë t’i hidhni një sy trendit më të fundit të çizmeve kamosh me ngjyrë, i preferuari i femrave të njohura shqiptare të Instagramit. Disa nga të famshmet propozojnë firmën e njohur Balenciaga, megjithatë kur është fjala për çizme, ka një mori pa fund.

E vetmja gjë që të mundon në të tilla raste është kombinimi. Mund të duket i lehtë në teori, por nëse do të bësh një kombinim të bukur është paksa e vështirë. Më poshtë do të shihni sesi i kanë kombinuar çizmet me ngjyrë deri të kyçi, disa nga fashionistat shqiptare:

Nora Istrefi

Armina Mevlani

Anxhelina Hadëgjonaj

Lori Hoxha