“E DUA KUR MË SJELL…”/ Një partner romantik si Gjiko, surprizon Elitën pa ndonjë arsye (FOTO) – AlpeGossip
“E DUA KUR MË SJELL…”/ Një partner romantik si Gjiko, surprizon Elitën pa ndonjë arsye (FOTO)

“E DUA KUR MË SJELL…”/ Një partner romantik si Gjiko, surprizon Elitën pa ndonjë arsye (FOTO)

Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyer. Ata kanë treguar se marrëdhënia e tyre është perfekte dhe reperi është mjaft romantik. Këtë e ka vërtetuar edhe një herë Elita, e cila ka publikuar një foto me lule të cilat ia ka dhuruar reperi. “E dua kur më sjell lule pa arsye”, shkruan ajo. Gjeste të tilla pa ndonjë motiv janë vërtet romantike dhe reperi duket se është më i dashuruar se kurrë me partneren e tij. Kujtojmë se ata janë prindër të një djali, të quajtur Zëri.