”E kam Danielin në xhep”/ Ish banorja e “big brother” u përgjigjet fansave “e revoltuar” (VIDEO) – AlpeGossip
”E kam Danielin në xhep”/ Ish banorja e “big brother” u përgjigjet fansave “e revoltuar” (VIDEO)

”E kam Danielin në xhep”/ Ish banorja e “big brother” u përgjigjet fansave “e revoltuar” (VIDEO)

Fotini dhe Danieli janë një çiftet më të diskutuar të ‘Big Brother’.

Shumë shpesh është folur për ndarjen e tyre dhe për ribashkime, por përgjigjen e kanë dhënë gjithmonë vetë të parët. Pak minuta më parë në “Instagramin” e përbashkët të dy të dashuruarve Fotini ka hedhur një video ku shpjegon për të gjithë ata qe vazhdojn të pyesin se Danieli është me të.

“Sinqerisht nuk e keni idenë sa pyesin akoma edhe kur postojmë foto. I kuptoj kur nuk ju tregojmë të rejat tona, por edhe tani kur ne publikojmë foto”, ka shkruar ajo krahas videos.