E lagur dhe e ZHVESHUR, Oriola Marashi pyet fansat: Kush DIGJET më shpejt, unë apo… (FOTO) – AlpeGossip
E lagur dhe e ZHVESHUR, Oriola Marashi pyet fansat: Kush DIGJET më shpejt, unë apo… (FOTO)

E lagur dhe e ZHVESHUR, Oriola Marashi pyet fansat: Kush DIGJET më shpejt, unë apo… (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër modelet më të përfolura të showbizit dhe çdo gjë që bën përbën lajm.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon imazhe provokuese në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, Oriola u shfaq tejet “e nxehtë” në plazh.

“Kush digjet më shpejt, unë apo cigarja”, pyet modelja krah fotos së saj.

Kujtomë që bukuroshja është pjesë e labelit “OTR”, dhe pritet të sjelli projektin muzikor./AlpeNews.al