E LIDHUR ME REPERIN E NJOHUR? Beatrix Ramosaj merr këtë dhuratë të ëmbël përkrahë balerinit seksi shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
E LIDHUR ME REPERIN E NJOHUR? Beatrix Ramosaj merr këtë dhuratë të ëmbël përkrahë balerinit seksi shqiptar (FOTO)

E LIDHUR ME REPERIN E NJOHUR? Beatrix Ramosaj merr këtë dhuratë të ëmbël përkrahë balerinit seksi shqiptar (FOTO)

Beatrix Ramosaj është një prej këngëtareve më të talentuara, por dhe të komentuara në showbizz.

Së fundmi në mediat rozë është aluduar për një lidhje të mundshme mes Beatrix dhe reperit Escobar, por që të dy artistët e kanë mohuar këtë gjë dhe janë shprehur se janë vetëm miq.

Madje Beatrix nëpërmjet Instastories ka reaguar duke mohuar të jetë në një lidhje dhe premton se nëse kjo ndodh do e tregojë vetë publikisht.

Megjithatë kur flitet për një vajzë kaq e komentuar sa Beatrix është e pamundur të kalojnë detaje pa u vënë re.

Beatrix ka marrë një dhuratë mjaft të ëmbël, së bashku me balerinin Kris Dalipi, një vizatim të të dyve nga pjesëmarrja në show-n “Dancing With thë Stars”, në të cilin këngëtarja ka konkuruar.