E PABESUESHME/ Betonierja fut në rrota skuterin me nënë e bir (VIDEO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Betonierja fut në rrota skuterin me nënë e bir (VIDEO)

E PABESUESHME/ Betonierja fut në rrota skuterin me nënë e bir (VIDEO)

Imazhe shokuese kanë regjistruar kamerat në qytetin Lu’an të provincës Anhui në Kinë.

Gjithçka filloi kur drejtuesja e një skuteri në të cilin udhëtonte bashkë me të birin tentoi të kalonte para një betonierje në një kryqëzim.

Shoferi i betonieres nuk e pa motorin, kështu që nëna dhe fëmija u zvarritën nën rrotat e automjetit.

Mrekullisht, djali i vogël qëndronte mbi këmbët e tij ndërsa nëna e tij duket që kishte lëndime të lehta.