E PABESUESHME!/ Nga Italia në Suedi… ja në sa vende do të japë koncert Capital T (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME!/ Nga Italia në Suedi… ja në sa vende do të japë koncert Capital T (FOTO)

E PABESUESHME!/ Nga Italia në Suedi… ja në sa vende do të japë koncert Capital T (FOTO)

Capital T është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare dhe ka prodhuar shumë këngë të cilat direkt shndërrohen në hite.

Këngëtari i ka fituar zemrën jo vetëm publikut shqiptar po dhe atij përtej kufijve.

Të shumtë janë fansat që jetojnë jashtë vendit të cilët dëshirojnë t’a dëgjojnë live këngëtarin e tyre të preferuar.

Dëshira e tyre mesa duket do të plotësohet pasi këngëtari ka njoftuar në instagram se do të jete i pranishëm për koncert në shumë vende të Europës.

Ai ka kërkuar prej tyre të votojnë me opsionin e Instagram-it qytetin ku dëshirojnë që ai të shkojë.

Ja fotot e postuara nga Capital T