E PAPRITUR/ Martohen Fero dhe Arbenita, FOTO nga dita e madhe – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Martohen Fero dhe Arbenita, FOTO nga dita e madhe

E PAPRITUR/ Martohen Fero dhe Arbenita, FOTO nga dita e madhe

Çifti shumë i komentuar në media, Fero dhe Arbenita janë tashmë burrë dhe grua. Pas shumë kohësh, dyshja kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre.

Arbenita ka publikuar një foto pranë Feros në rrjete sociale, me mbishkrimin “Të sapomartuar”.

Kujtojmë se historia e tyre është një ndër më të bujshmet në showbiz. Dyshja janë përfolur shpesh për ndarje dhe ribashkime, por siç duket dashuria ka triumfuar.