E PRANOI SE KA TË TILLA/ Aurela pendohet për operacionet plastike: Nuk do t'i bëj më kurrë - AlpeGossip
E PRANOI SE KA TË TILLA/ Aurela pendohet për operacionet plastike: Nuk do t’i bëj më kurrë

E PRANOI SE KA TË TILLA/ Aurela pendohet për operacionet plastike: Nuk do t’i bëj më kurrë

E pranoi se ka të tilla.

Por, Aurela Hoxha u pendua që e mbushi fytyrën me botox e gjëra tjera që konsiderohen ‘ndërhyrje plastike’, shkruan Syri Kosova.

Këtë e bëri pranë një postimi në Instagram ku edhe mori kritika për buzët e fryra, e në fakt Aurela kishte përdorur filtera të Snapchatit.

“Qetësohuni njerëz të “mirë” nuk i kam bërë më, përkundrazi, prej kohësh i kam hequr mbushjen, dhe s’do t’i bëj kurrë më (ja një hall më pak për shqiptarët). A nuk duket qartë që është filter? Apo menduat që kam bërë dhe tatu? PS: Si ju duket kënga e re e Albanit? Që t’i kthehemi temës”, ka shkruar modelja.

Image