“EDHE KËTU MË FYEN”/ Luizi ngacmon Armaldon dhe Kiarën: Është turp, nuk ka lidhje – AlpeGossip
“EDHE KËTU MË FYEN”/ Luizi ngacmon Armaldon dhe Kiarën: Është turp, nuk ka lidhje

“EDHE KËTU MË FYEN”/ Luizi ngacmon Armaldon dhe Kiarën: Është turp, nuk ka lidhje

Luiz Ejlli duket se ka vendosur që t’i ngacmojë të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”. Teksa Kiara Tito dhe Armaldo Kllogjeri po rrinin bashkë në kuzhinë, këngëtari shkon pranë tyre dhe u thotë se i vjen mirë kur i shikon bashkë.

Por Luizi nuk e la me kaq, pasi shtoi se kishte dhe diçka tjetër për t’u thënë, por do ja thoshte vetëm Kiarës kur të dilnin nga aty. Në këto momente tenori i njohur nuk i erdhi mirë që nuk i tha se çfarë mendonte dhe nisi një debat, i cili përfundoi me të qeshura.

Pjesë nga biseda

Armaldo: Kjo mund të jetë lidhja e dytë që ka

Luizi: Edhe këtu më fyen

Armaldo: Po të them të vërtetën

Kiara: Pse prish këtë harmoninë që kemi në të 3

Armaldo: Mos je gjë xheloz që flas me Kiarën

Luizi: Shumë

Kiara: Do me të ngacmuar, mos bie pre

Ronaldo: Po bën kot

Kiara: Më shqetëson kur zihen këta.

Luizi: Mërzitesh për mua apo për maestron

Kiara: Edhe për ty, edhe me maestron

Armaldo: Ai ma dha një sinjal, kujdes se është goca që unë dua

Kiara: Është turp, nuk ka lidhje, nuk e tha. Kujdes se fjala jote ka ndikim te ajo. Që më ndan nga ai

Armaldo: Nëse ishte për të ndarë, ja them drejtpërdrejtë

Kiara: Ajo që thua nuk ka lidhje

Armaldo: Është i poshtër ai

Kiara: Më keni stresuar të dy