Elton John anulon koncertet për të marrë pjesë në dasmën e vitit (FOTO) - AlpeGossip
Elton John anulon koncertet për të marrë pjesë në dasmën e vitit (FOTO)

Elton John anulon koncertet për të marrë pjesë në dasmën e vitit (FOTO)

Këngëtari famshëm britanik Elton John është mik i familjes mbretërore , ai gjithashtu njihet edhe si mik i afërt i Princeshë Dianas.

The Sun raporton se se ylli 70 vjeçar i muzikës do të anulojë dy koncerte për të marrë pjesë në dasmën e Princit Harry dhe Meghan Markle. Elton John, ka hequr dorë nga koncerti në Caesars Palace në 18 dhe 19 maj.

Kur u pyet muajin e kaluar për dasmën, John tha që nuk e dinte a do të shkonte pasi askush nuk e kishte ftuar ende. “Do të ishte mirë sepse e kam vërtet xhan atë (Harry-n).” – shtoi ai.