ERMALI APO LUANA? Fifi tregon kush e ka paguar më mirë (VIDEO) – AlpeGossip
ERMALI APO LUANA? Fifi tregon kush e ka paguar më mirë (VIDEO)

ERMALI APO LUANA? Fifi tregon kush e ka paguar më mirë (VIDEO)

Një e premte fantastike kjo e sotmja në programin ‘Trokit’ në IN Tv. Moderatori Ermal Peçi mirëpriti në studio këngëtaren Fifi. Intervista me të ishte plot momente sinqeriteti, batutash dhe lojra televizive. Duke folur për disa personazhe që Ermali kishte vendosur në ekranin përballë saj, Fifi komentoi edhe Ermal Mamaqin. Ku është ndjerë ajo më mirë? Tek ai apo Luana? A pati debat mes saj dhe Mamaqit në programin e së shtunës në TCH?

Fifi pohoi se ndihet më mirë tek Luana për shkak se aty përfshihet më shumë në program, jo vetëm me këndimin. Po ku është paguar më mirë? Pa hezitim, ajo i jep përgjigjen Ermalit në ‘Trokit’. Në videon e mëposhtme zbuloni edhe raportet e saj me disa personazhe të ekranit. A ka ‘paqe’ sot mes saj dhe Ana Likës? Çfarë e nisi debatin online? Merrni përgjigjet në videon mëposhtë!