"FALEMINDERIT ZOT"/ Mozzik publikon videon e ëmbël me Hanën teksa i thërret "babi" - AlpeGossip
“FALEMINDERIT ZOT”/ Mozzik publikon videon e ëmbël me Hanën teksa i thërret  “babi”

“FALEMINDERIT ZOT”/ Mozzik publikon videon e ëmbël me Hanën teksa i thërret “babi”

Mozzik po kalon disa momente të bukura në praninë e vajzë së tij Hanës dhe nga i ngrohu zemrat edhe neve që i pamë bashkë. Më shpesh Hanën e shohim krahë Loredanës dhe të publikojnë video nënë e bijë.

Ka qenë reperi ai që sot ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video ku po mëson Hanën të thërras “babi”. Zëri i ëmbël i vogëlushes eduket që e lumturon tej mase Mozzik-un dhe jo vetëm atë, por këdo që e shikon një video të tillë.

“Faleminderit Zot! Me vogëlushen time Hana” shkruan Mozzik teksa duket shumë i gëzuar me të bijën. ALPEgossip.al