FANSAT E TALLIN PËR KËTË DETAJ NË FOTO/ Reagimi i Noizyt “nuk pritej” – AlpeGossip
FANSAT E TALLIN  PËR KËTË DETAJ NË FOTO/ Reagimi i Noizyt “nuk pritej”

FANSAT E TALLIN PËR KËTË DETAJ NË FOTO/ Reagimi i Noizyt “nuk pritej”

Noizy është një prej reperëve më të mirë dhe më të pëlqyer nga rinia shqiptare. Ai ka shumë fansa dhe popullariteti i tij është rritur ndjeshëm e kjo shihet fare mirë në koncertet që organizon apo edhe në njdekësit në rrjetet sociale.

Në një foto të fundit të publikuar në profilin e tij në Instagram, komentuesit kanë kapur një detaj të pazakontë. Një pjesë e flokëve të tij mungon (prej gjethes me siguri) dhe është përhumbur me sfondin dhe mjekra e reperit është shfaqur në ngjyrë lejla.

Por reperi nuk ka qëndruar duarkryq, siç duket Noizy i ka lexuar këto mesazhe dhe ka marrë vendimin të fshinte foton.