FANSJA I PREK TË PASMET NË KONCERT/ Ja si reagon Dafina Zeqiri (VIDEO) – AlpeGossip
FANSJA I PREK TË PASMET NË KONCERT/ Ja si reagon Dafina Zeqiri (VIDEO)

FANSJA I PREK TË PASMET NË KONCERT/ Ja si reagon Dafina Zeqiri (VIDEO)

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri është mjaft aktive në këtë periudhë me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Këngëtarja po merr pjesë në koncerte të shumta, brenda dhe jashtë vendit.

Një video nga koncerti i artistes është bërë virale në rrjetet sociale, pasi që Daffy ishte duke performuar dhe një fanse ia prek të pasmet.

Artistja nuk reagoi aspak pas veprimit të fanses, por vazhdoi të vallëzonte dhe të këndonte hitet e saja.

VIDEO