FESTON SOT DITËLINDJEN/ Nuk ta besoni sa vjeç mbush Genta Ismajli (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/  Nuk ta besoni sa vjeç mbush Genta Ismajli (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Nuk ta besoni sa vjeç mbush Genta Ismajli (FOTO)

Këngëtarja Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, emrin e së cilës mbajnë hitet “Dy dashni”, “Nuk dua tjetër”, “Shake it” etj

Ditën e sotme, këngëtarja feston ditëlindjen e saj dhe me siguri askush s’do ta besojë moshën e vërtetë të Gentës.

Ajo ka lindur më 12 Prill të vitit 1984 dhe ditën e sotme ka mbushur plot 35-vjeç. Megjithatë, këngëtarja duket ende si një 20-vjeçare me bukurinë e freskinë e saj.