Fifi po "frymëzohet" nga Fjolla Morina?! Ka filluar të shfaqet provokuese (FOTO) - AlpeGossip
Fifi po “frymëzohet” nga Fjolla Morina?! Ka filluar të shfaqet provokuese (FOTO)

Fifi po “frymëzohet” nga Fjolla Morina?! Ka filluar të shfaqet provokuese (FOTO)

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi, njihet për zërin e fuqishëm që ka. Gjithashtu Fifi aktualisht është njëra ndër tekstshkrueset më aktive.

Por ajo çfarë së fundmi ka rënë në sy janë paraqitjet e saj skenike, është se ka filluar të provokoj me veshjen e saj.

E duke pasur parasysh se Fjolla Morina i ka pasion veshjet e tilla, dhe Fifi po shoqërohet shpesh me të, a mund të jetë Fjolla si ‘frymëzim’ për të?

Së fundmi në një postim në Instastory shihen të dyja bashkë dhe Fifi ka zbuluar gjoksin gjë që nuk e ka bërë më herët.