FLOKË ME VOLUM QË DUKEN BUKUR/ Nëse ju pëlqen “look-u” i Alketa Vejsiut duhet t´i hidhni një sy këtyre fotove – AlpeGossip
FLOKË ME VOLUM QË DUKEN BUKUR/ Nëse ju pëlqen “look-u” i Alketa Vejsiut duhet t´i hidhni një sy këtyre fotove

FLOKË ME VOLUM QË DUKEN BUKUR/ Nëse ju pëlqen “look-u” i Alketa Vejsiut duhet t´i hidhni një sy këtyre fotove

Pamja, modeli i flokëve apo dhe veshja ka një rëndësi shumë të madhe për moderatoret shqiptare por jo vetëm.

Që prej fillimit të “Love Story” e deri në mbarim Alketa Vejsiun e kemi parë në shumicën e rasteve me të njëtin look. Modeli i flokëve onde të themi që është më i preferuari për moderatoren pasi kjo shihet qartë edhe në postimet e saj në “Instagram”.

Alketa me këtë model sapo ka krijuar lookun e saj dhe tashmë kudo që do e shohim ky look nuk do i “ndahet”, por nuk mund të lëmë pa përmendur që kjo e fundit duket shumë bukur dhe flokët me këtë model i shkojnë shumë.

Nëse dhe ju doni të dukeni si Alketa dhe të keni flokë onde në çdo organizim festiv apo edhe në darka të veçanta duhet t´i hidhni patjetër një sy fotove të Alketës të sjella nga Alpegossip.al.