“GJYSMA IME…”/ Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më “sheqer” me njëri-tjetrin – AlpeGossip
“GJYSMA IME…”/ Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më “sheqer” me njëri-tjetrin

“GJYSMA IME…”/ Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më “sheqer” me njëri-tjetrin

Ndonëse kanë qenë rivalë për shumë kohë, Stresi dhe Noizy vendosën ta “falnin” njëri-tjetrin në Mars të vitit 2021. Dyshja kthyen faqe, duke i lënë pas mëritë mes tyre.

‘Gjysma ime ti’, Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më

Që nga ajo kohë, djemtë janë bërë follow dhe në rrjete sociale. Vetëm së fundmi Noizy ka publikuar në Instastory këngën e re të Stresit, të titulluar “Noise”, duke e mbështetur publikisht.

‘Gjysma ime ti’, Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më

Nga ana tjetër Stresi e ka rishpërndarë në profilin e tij dhe ka bërë një deklaratë shumë të ëmbël për Noizyn. “Gjysma ime ti”, ka shkruar ai.

‘Gjysma ime ti’, Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më

‘Gjysma ime ti’, Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më

‘Gjysma ime ti’, Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më

‘Gjysma ime ti’, Stresi dhe Noizy nuk mund të ishin më