HABIT Maestro: Tea e këput në mes Luizin – AlpeGossip
HABIT Maestro: Tea e këput në mes Luizin

HABIT Maestro: Tea e këput në mes Luizin

Sipas Maestros, Tea është më superiore se Luizi. Kështu u shpreh ai sot gjatë një bisede me Kristin duke i treguar për darkën e Luizit dhe Teas.

Habit Maestro: Tea e këput në mes Luizin

“I thashë unë fol me Tean, përballu me Tean, u tërhoq. Tea e këput në mes Luizin. E ka këputur që tek darka”, tha Maestro.

Kujtojmë që Tea është në nominim së bashku me Oltën dhe Dean.