HARROJENI PIKAT/ Ky është printi që do të bëjë namin këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI PIKAT/ Ky është printi që do të bëjë namin këtë verë (FOTO)

HARROJENI PIKAT/ Ky është printi që do të bëjë namin këtë verë (FOTO)

Këtë verë, si çdo verë tjetër kur vjen puna te printet, pikat janë gjithmonë trend.

Por së fundmi po bëhen mjaft popullore edhe kuadratet tradicionale.

Marka të shumta prestigjioze i kanë bërë kuadratet pjesë të koleksionit të tyre. Në fakt iluzioni që ato krijojnë është mjaft interesant dhe i përshtatshëm me ditët e nxehta.

Luani sa më shumë me ngjyrat dhe madhësinë e kuadrateve.