Histori +18/ Seksi i çmendur me atë te liqeni, takohemi kur… – AlpeGossip
Histori +18/ Seksi i çmendur me atë te liqeni, takohemi kur…

Histori +18/ Seksi i çmendur me atë te liqeni, takohemi kur…

Unë punoja me një organizate të huaj përkthyes dhe kam dy shokë nga shkolla e mesme por, të cilët në vitin 2000 patën shkuar në Londër për studime. Nga mesi i korrikut vijnë për pushime këtu dhe pas disa ditësh vendosëm të shkonim diku të dilnim dhe pas disa diskutimeve vendosëm të shkonim në liqenin e Badovcit që ishte shumë tërheqës, me makinën time.

Marrim me vete pije dhe disa shishe smirnoff si dhe grillin për të pjekur mish. Pasi arritëm vendosemi ne një skaj me larg njerëzve të tjerë pasiqë na pëlqente të bisedonim lirshëm ngase shokët kishin shumëçka të flisnin për jetën në Londër dhe studimet.

Aty kah mesdita shohim 3 femra që afrohen mjaft afër nesh në breg. Ngase ishin afër dukeshin mjaft mire teksa filluan të zhvisheshin në një mënyre që mu dukej tepër provokative ngase bënin zhurmë dhe nguceshin duke goditur njëra-tjetrën sikur kërkonin të tërhiqnin vëmendjen tonë. Dhe natyrisht ia arritën qëllimit. Neve na u ndërpre biseda në mes dhe vetëm shikonim në drejtim të tyre dhe kënaqeshim me lojën e tyre.

Ato zhvishen dhe u futen në ujë. Pas kësaj edhe ne shkuam të laheshim por, ne u futëm më thellë në liqe. Pas kësaj unë dola i pari dhe shkova te makina dhe mora grillin dhe gjërat e tjera dhe ndërkohë edhe shokët dolën nga liqeni. Unë prita gjersa edhe vajzat dolën nga uji dhe me pretekst se nuk kisha shkrepëse shkova dhe iu kërkova një. Ato i gjeta duke u fshi me peshqirë të tyre dhe gjithmonë duke u qeshur më priten shume mirë dhe unë mora shkrepësen dhe ndeza qymyrin për grill. Ndërkohë, ua ktheva shkrepësen dhe në shenjë falenderimi i ftova të vinin te grilli për të ngrënë mish.

Ato në fillim nuk pranuan, por më vonë gjersa mishi po piqej i pashë tek vinin. Të tria u prezantuan dhe ishin studente në universitetin e Prishtinës. Mandej unë nxora edhe smirnoff-in dhe të gjithë filluam të hamë…mishi ishte i shkëlqyer ngase unë di shumë mirë të pregadis ushqim dhe shpesh bëja barbekue. Vajzat ishin mjaft të kënaqura nga shoqëria jonë dhe ne meqë smirnoff po mbaronte jashtë bënte gjithnjë e më vapë e nën çadrën tonë atmosfera bëhej gjithnjë e me HOT. Pasi hëngrën dhe pimë pothuajse krejt ç’kishim dy shokët kapen si ne shaka dy nga vajzat tjera dhe u larguan për të hyrë përsëri në liqe. Unë mbeta vetëm me vajzën tjetër e cila quhej Yllke, e cila sikur të ishte e stërlodhur nga zhurma dhe atmosfera që bëme u mbështet tek krahu im. Unë ndërkohë përfitova nga ky gjest dhe i dhashë një puthje të lehtë në buzë. Ajo reagoi në çast dhe u ngrit dhe si te ishte frikësuar u nis me vrap nga mali. Unë ngarenda pas saj.

Edhe pse isha shume mirë nga kondicioni ajo po ia delte t’ia mbathte tutje nga unë përmes shkurreve duke lëshuar një zë thirrës shumë joshës për mua. Më në fund e arrita dhe e kapa nga krahu dhe nga shpejtësia e vrapit ajo u rrëzua dhe në çast ia arrita ta mbërtheja në krahët e mi të gjate dhe ajo ra mbi mua derisa unë rashë në tokë në atë mënyre që ajo të mos lëndohej. Ishte vërtetë një ndjenjë e pashijuar më parë dhe flokët e saj të gjatë më mbuluan të terin(ishte zeshkane sy magjike dhe shumë tipare të bukura, veçmas trupin e kishte shumë seksi). Në çast filluam të putheshim gjatë dhe duke lëvizur me gjuhët tona sikur donim t’ia merrnim frymën njëri-tjetrit. Në moment u gjenda përmbi saj dhe ngase ishte vetëm me rroba larje ishte shume e lehtë për mua t’ia largoja nga trupi dhe fillova t’ia lëpija thimthat.

Ajo filloi të lëshonte klithma lezeti dhe më pas u gjenda në mes të këmbëve të saj. Pid… e kishte shumë mirë të rruar kishte lënë një vije në mes të pid… të parruar si të ishte e porositur nga unë. Fillova t’ia lëpija klitorisin ajo më nuk përmbahej dot dhe lëvizte me trupin e saj duke ngritur barkun lart e posht. Unë doja t’a shpija në çmendi dhe nuk ndalesha se punuari ne pid… e saj qe kishte filluar të lëngëzojë pandërprerë. Ajo së fundi arriti të ma largojë kokën me duart e saj dhe kërceu dhe më kapi nga beli dhe futi duart brenda boksericave te mia dhe filloi të luante me ka..n tim që ishte duke u ngrehur gjithnjë e më shumë. Pastaj unë i largova ato dhe ajo e futi te terin në goje. Çfarë ndjenje. Filloi të ma thithte në një mënyrë që asnjëherë më parë se kisha parë. Lozte shume mirë më të duke e rrotulluar gjuhën në të dhe duke lëvizur anash në k..in tim të cilit i ishin fryrë damarët sikur donte të pëlciste nga çasti ne çast. Ajo ishte vërtet një eksperte në këtë punë.

E fuste të tërin në gojën e saj dhe më kafshonte mu në rrënjë të ka… duke më bërë të dridhesha i tëri nga kënaqësia. U ngrit dhe mu ul në prehër. Unë e kapa nga beli dhe ia rrasa fort. Ishte shumë e mire kishte një pi… shumë shumë të mirë tejet të ngushtë dhe fillova të pompoja gjithnjë e më shumë forcë. Ajo rënkonte rënkonte dhe lëvizte në ka… tim me lëvizje ritmike ndërsa me duar mbahej te gjoksi im. Kështu vazhduam dhe për shumë kohë. Ajo prishej shumë shpesh por unë jo. Lëshonte klithma më thërriste syn më kënaqe, shpirt të dua kështu, më fort më fort më q..ë më bëhej sikur donte të qante nga kënaqësia. Më në fund e ktheva mbrapsht dhe i hyra doggy. Uh sa e mirë ishte nga pas. Me një prapanicë tejet sexy dhe fillova të pompoja në pid… e saj i cili ishte i tëri i skuqur dhe qullur.

Më në fund u prisha dhe unë dhe ia drejtova ka… kah gjinjtë e saj duke ia lyer tëre gjoksin nga sperma që doli tejet furishëm nga gryka e topit tim që ishte ngrehur në maksimum. Donim ta vazhdonim këtë punë për kushedi edhe sa kohë po, shokët ndërkohë ishin kthyer dhe filluan të na thërisnin emrat. Në veshëm rrobat e larjes dhe dolëm. Ishte vërtetë një ndjenjë jo e mirë gjersa ata na shikonin me një sy domethënës, veçmas kur u nisëm për në qendër me makinë ku tërë kohës talleshin me ne duke thënë se ishin frikuar mos na kishte zënë gjumi, se donin të lajmëronin policinë etj etj. Kështu ne kaluam shumë mirë me studentet për dy javë rresht. Pothuajse çdo mbremjë dilnim bashkë dhe ndaheshim vetëm kur shkonim në motelet ku kalonim kohën tjetër. Pastaj erdhi koha që shokët të iknin dhe i përcollëm gjer në aeroport. Vajzat e tyre filluan të qanin.

Sigurisht ishin të pashpresa nëse do të shiheshin prapë me ta ndonjë ditë. Yllka me mbante fort nga supi. Ndoshta kishte frike se dhe un do te ikja, por jo. Ne kishim një lidhje gati 1 vjeçare dhe nuk u ndamë. Tani shihemi me rralle. Vetëm kur vjen koha për liqen.