HUMBI KËMBËN KUR ISHTE FËMIJË/ Modelja me proteza zë vendin e tretë në konkursin e bukurisë – AlpeGossip
HUMBI KËMBËN KUR ISHTE FËMIJË/ Modelja me proteza zë vendin e tretë në konkursin e bukurisë

HUMBI KËMBËN KUR ISHTE FËMIJË/ Modelja me proteza zë vendin e tretë në konkursin e bukurisë

Megjithëse humbi këmbën në një aksident kur ishte në moshën 13-vjeçare, modelja bukuroshe ka arritur të zërë vendin e tretë në konkursin e bukurisë “Miss Italia”.

18-vjeçarja Chiara Bordi e shfaqi me krenari këmbën e saj me protezë gjatë kompeticionit dhe në rrjete sociale është shprehur se në fakt nuk ishte e interesuar të fitonte, por ti tregonte botës se jeta është ende e bukur kur rilind pas një ngjarjeje tragjike.

Më poshtë mund të ndiqni videon e saj.