I keni lexuar gazetat për sot? / Enca tund b***ët teksa… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
I keni lexuar gazetat për sot? / Enca tund b***ët teksa… (FOTO+VIDEO)

I keni lexuar gazetat për sot? / Enca tund b***ët teksa… (FOTO+VIDEO)

Enca aktualisht është qendra e vëmendjes për shkak të klipit të ri që publikoi dhe skenave hot të realizuara.

Ndërkohë që në ditët në vazhdim këngëtarja ka shijuar pozicionimin e këngës në vendet e para të klasifikimeve, sot ka shprehur një shqetësim.

Gjithnjë është dalluar për tipin e shthurur që ka, si dhe provokimet që nuk ja kursen fare fansave.

Së fundmi ka postuar një video në rrjetin social Instagram ku ka veshur strece me dizenjo gazete dhe shkruan: “A i keni lexuar gazetat sot?

E vetmja gjë që bie në sy janë të pasmet e saj dhe asgjë më tepër. /AlpeNews.al/