IA THEU ENËT PARA SYVE/ Nuk pritej reagimi i Renato Mekollit ndaj moderatores së njohur (VIDEO) – AlpeGossip
IA THEU ENËT PARA SYVE/ Nuk pritej reagimi i Renato Mekollit ndaj moderatores së njohur (VIDEO)

IA THEU ENËT PARA SYVE/ Nuk pritej reagimi i Renato Mekollit ndaj moderatores së njohur (VIDEO)

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli është një ndër personazhet më të komentuar të momentit, i cili u bë kryefjala e mediave për shkak të sjelljes së tij me konkurentët në emisionin “Hell’s Kitchen”.

Ai theu pjata, qortoi ashpër konkurentët dhe krijoi në emision një situatë shumë të tensionuar.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “Thumb”, Aulona Musta e ka pyetur Renaton nëse i vinte ndopak keq dhe a ishte penduar për sjelljen me konkurentët e tij.

Në atë moment, Fatma i ka ardhur nga pas duke i thyer një gotë para syve dhe buke i bërtitur me të madhe “Qimeeee”, për ta vënë Renaton në të njëjtën situatë. Mirëpo, ai ka nisur të qeshë dhe ja ka kthyer moderatores:

“Po mos i thyej tani se janë me lekë.”