IDE BRILANTE/ Elhaida Dani ka vendosur detajin më origjinal në pemës e saj të Krishtlindjeve – AlpeGossip
IDE BRILANTE/ Elhaida Dani ka vendosur detajin më origjinal në pemës e saj të Krishtlindjeve

IDE BRILANTE/ Elhaida Dani ka vendosur detajin më origjinal në pemës e saj të Krishtlindjeve

Me ardhjen e festave të fundvitit, të famshmit shqiptar nuk kanë ngurruar të shfaqin në rrjetet sociale sesi e kanë zbukuruan pemën e Krishtlindjeve. Më herët gjatë ditës, adhuruam pemën e Amarda Toskës dhe Alketa Vejsiut, që kishin ndriçuar të gjithë shtëpinë (Lexo këtu)!

Tani do të sodisim pemën e këngëtares shqiptare Elhaida Dani! Më saktë, Elhaida ka zgjedhur të na zbulojë vetëm një detaj të pemës së saj, që lidhet sigurisht me muzikën. Krahas topave dhe shiritave, këngëtarja ka shtuar edhe notat e pentagramit të mbështjella shumë bukur me një fjongo në mes!

Pa muzikë, nuk ka festë për Elhaida Danin!