PAMJE ËNGJËLLORE/ Loredana zbulon portretin e plotë të së bijës (FOTO) – AlpeGossip
PAMJE ËNGJËLLORE/ Loredana zbulon portretin e plotë të së bijës (FOTO)

PAMJE ËNGJËLLORE/ Loredana zbulon portretin e plotë të së bijës (FOTO)

Katër ditë më parë Loredana Zefi dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Reperja solli në jetë një vajzë që çifti vendosi ta pagëzojë me emrin Hana.

Menjëherë pas lindjes, ata i hapën të voglës një llogari në rrjetin social Instagram, ku ajo ka mbledhur një numër të madh ndjekësish dhe kanë ndarë me fansat foto të ëmbla të vogëlushes.

Pak më parë, Loredana ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor të Hanës në një foto të publikuar në Instastory. Ajo e ka fotografuar të bijën teksa fle paqësisht, e mbështjellë me një batanije të bardhë.