“INATI” mes Morena Tarakut dhe Sasha Sobhani vetëm shtohet, bëjnë FOTO nga i njëjti vend – AlpeGossip
“INATI” mes Morena Tarakut dhe Sasha Sobhani vetëm shtohet, bëjnë FOTO nga i njëjti vend

“INATI” mes Morena Tarakut dhe Sasha Sobhani vetëm shtohet, bëjnë FOTO nga i njëjti vend

Lidhja mes Morena Tarakut dhe miliarderit Sasha Sobhani ka qenë një ndër më të komentuarat kohët e fundit. Dedikimit e Sashës për Morenën dhe mbështetja për të pas publikimit të këngës së re morën vëmendjen e medias, po aq sa tatuazhet që i dedikuan njëri-tjetrit. Më pas krejt papritur u ndanë dhe miliarderi u largua nga Turqia. Ndërsa Morena me deklaratat e saj tregoi që nuk janë ndarë aspak mirë. Por ditën e sotme Sasha është kthyer sërish në Turqi dhe si për inat të Morenës ka publikuar video nga i njëjti vend ku kjo e fundit ka postuar disa orë para tij.

Çfarë po ndodh me këta të dy?