Ishte 126 kilogram, ish-banori i BB shfaqet super seksi pasi u dobësua në mënyrë drastike – AlpeGossip
Ishte 126 kilogram, ish-banori i BB shfaqet super seksi pasi u dobësua në mënyrë drastike

Ishte 126 kilogram, ish-banori i BB shfaqet super seksi pasi u dobësua në mënyrë drastike

Ai ka qenë një nga ish-banorët më të njohur të ‘Big Brother’ i cili tërhoqi shumë vëmendjen e publikut gjatë lojës së famshme. Bëhet fjalë për Erion Zeqiraj, i cili është komentuar gjatë dhe për lidhjen e tij me ish-banoren e ‘Big Brother’ Bertinën.

Erioni është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon pamje nga jeta e tij e përditshme. Së fundmi ish-banori ka postuar disa foto ku tregon qartë ndryshimin drastik që ka pësuar në pamje.

Erioni dikur ka qenë 126 kilogram, mirëpo pas palestrës intensive ai ka rënë drastikisht nga pesha dhe është kthyer në një mashkull me trup të palestruar dhe shumë seksi.