“ISHTE NJË SFIDË E MADHE”/ Elvana flet për koncertin ‘DEKADA’ – AlpeGossip
“ISHTE NJË SFIDË E MADHE”/ Elvana flet për koncertin ‘DEKADA’

“ISHTE NJË SFIDË E MADHE”/ Elvana flet për koncertin ‘DEKADA’

Elvana Gjata ka bërë një sfidë për koncertin e parë një artist shqiptar organizon në Evropë, duke u treguar se përtej performancave të saj, ka qenë një sfidues.

Elvana flet për koncertin 'DEKADA': “Ishte një

Përmes një postimi në Instagram, Elvana u shpreh:

“Ky është koncerti i parë i një artisti shqiptar që guxon në një evropian dhe për mua një sfidë të madhe”, duke u bërë së bashku me çmimet, vendosën që të merrnin përsipër, edhe pse koha ishte shumë e shkurtër.

Më tej, vijoi:

“Jam krenare dhe mirënjohëse për secilin prej jush që ndriçojnë arenën, një atmosferë ëndrrash. Ju dua! Ju premtoj se ishte koncerti i parë, por jo i fundit. Dua të falenderoj të gjithë miqtë e mi artistë për muzikën që kemi sjellë bashkë e që ndatë me mua në këtë mbrëmje kuq e zi”.