JA MERR NË KTHESË SAMANTËS/ Njihuni me motrën bukuroshe të këngëtares – AlpeGossip
JA MERR NË KTHESË SAMANTËS/  Njihuni me motrën bukuroshe të këngëtares

JA MERR NË KTHESË SAMANTËS/ Njihuni me motrën bukuroshe të këngëtares

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavello, ndonëse mundohet që jetën e saj private ta mbaj larg vëmendjes së mediave ajo komentohet shpesh herë nga fansat dhe portalet.

Samanta është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga ana e publikut dhe këngët e saj dëgjohen nga të gjithë. Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjete sociale, Samanta herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto me motrën e saj dhe e ka uruar për ‘Ditën ndërkombëtare të vëllait dhe motrës’.

Samanta ka prezantuar për të gjithë motrën bukuroshe që siç shihet nga fotot ngjason shumë me këngëtaren e njohur, pavarësisht se ndryshe nga Samanta ajo është bjonde.