JASON DERULO KISHTE DITËLINDJEN/ Morena Taraku e uron me një foto që na habiti – AlpeGossip
JASON DERULO KISHTE DITËLINDJEN/ Morena Taraku e uron me një foto që na habiti

JASON DERULO KISHTE DITËLINDJEN/ Morena Taraku e uron me një foto që na habiti

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale ku dita ditës poston foto dhe video të vazhdueshme. Ajo po ashtu merr një numër të madh komentesh, mes të cilave vihen re dhe komentet nga këngëtari me famë botërore, Jason Derulo.

Jason ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ai ka mbushur 30 vjeç dhe ka marrë shumë urime nga miqtë, kolegët dhe fansat. Këngëtarja Morena Taraku po ashtu e ka uruar, madje publikisht.

Morena ka postuar një foto në profilin e saj të Instagramit, në të cilën shihet shumë e afërt me këngëtarin dhe me një gotë shampanje në duar. ‘Gëzuar ditëlindjen Jason’, ka shkruar ajo, si dhe ka vizatuar një zemër.