Jetë luksoze si Bleona Qerreti. Zbuloni destinacionin e radhës të këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
Jetë luksoze si Bleona Qerreti. Zbuloni destinacionin e radhës të këngëtares (FOTO)

Jetë luksoze si Bleona Qerreti. Zbuloni destinacionin e radhës të këngëtares (FOTO)

Bleona Qereti prej shumë kohësh tashmë është rikthyer në vëmendjen e shqiptareve.

Këngëtarja është ftuar shpesh në emisione televizive dhe në rrjetet sociale është tejet aktive. Gjatë muajit dhjetor këngëtarja “ndezi” Instagramin me fotot e shumta provokuese që publikoi.Sakaq, jemi mësuar ta shohim gjithmonë në vende dhe udhëtime luksoze. Destinacioni i saj i rradhës janë Emiratet Arabe.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar disa foto ku është gati për të bërë një trajtim bukurie.