JO KOSTUME DHE FUSTANE/ Të ftuarit i shkojnë Jonidës në emision me pizhame (FOTO) – AlpeGossip
JO KOSTUME DHE FUSTANE/ Të ftuarit i shkojnë Jonidës në emision me pizhame (FOTO)

JO KOSTUME DHE FUSTANE/ Të ftuarit i shkojnë Jonidës në emision me pizhame (FOTO)

Kjo puntatë e ardhshme në “Soiree” do të jetë e pazakontë. Arsyeja?

Të ftuarit e asaj nate nuk do të vijnë me kostume, as fustane, por me pizhama!

Po po, lajmin e ka bërë publike moderatorja e emisionit Jonida Shehu e cila thotë:

“Duam të vijme me Pizhama thanë…Dhe u bë”.

Nga promoja e emisionit shohim disa nga të ftuarit që janë, Isli Islami, Arjola Shehu, Eni Shehu, Rud Hizmo, Artenisa Ozaj dhe Arjeta Palushaj.

Madje nga fotot e publikuara duket që edhe vetë moderatorja Jonida, ka veshur një palë pizhame rozë.

sdfgh.png

Cila do ketë qenë tema e emisionit që i beri këta të rinj të kishin një dëshirë të tillë?

SDFGJKJ.png

Na ngelet të presim ditën e mërkurë për të shuar çdo kuriozitet që na lindi pas këtyre fotove.