I bënë të lidhur e stërlidhur/ Ja e vërteta e marrëdhënies së Ajsi Xhaxhaj dhe Drilon Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
I bënë të lidhur e stërlidhur/ Ja e vërteta e marrëdhënies së Ajsi Xhaxhaj dhe Drilon Hoxhës (FOTO)

I bënë të lidhur e stërlidhur/ Ja e vërteta e marrëdhënies së Ajsi Xhaxhaj dhe Drilon Hoxhës (FOTO)

Ajsi Xhaxhaj është padyshim një nga vajzat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Jo vetëm sepse Ajsi ka njohur famën që në një moshë e vogël te “Kripëmjaltëzat”, por për muaj me rradhë është aluduar për një lidhje të mundshme mes saj dhe regjizorit Drilon Hoxha me të cilin ajo ka xhiruar dhe skenat e filmit të shumëpritur “Drejt fundit”, i cili do të dalë në tetor.

Ajsi sigurisht i ka hedhur të gjitha këto thashetheme poshtë, me postimet e saj në rrjetet sociale ku është pare duke u puthur me një djal misterioz.
Dhe së fundmi duket se dyshimet mbi mardhënien e tyre do të bien fare pas postimit të Drilonit në Instagram.

Nga përshkrimi i fotos e kekqkuptuam pak situatën, por Ajsi me komentin e saj i ka bërë të gjitha të qarta.

“Doja të kisha dashurinë e saj në përjetësi…por jo marrëdhenien (komunikimin) me të,” ka shkruar regjizori.

Me sa duket ndonjë pjesë nga skenari kjo fjali, e ndërsa Ajsi ka shkruar :

“Flm miku im @drilonhoxha per kete eksperienc te bukur.mezi pres muajin Tetor! Padyshim nje super sukses!”