JO NJË POR DY KOSTUME/ Emina Cunmulaj maskohet sërish me vajzat e saj për Halloween (FOTO) – AlpeGossip
JO NJË POR DY KOSTUME/ Emina Cunmulaj maskohet sërish me vajzat e saj për Halloween (FOTO)

JO NJË POR DY KOSTUME/ Emina Cunmulaj maskohet sërish me vajzat e saj për Halloween (FOTO)

Dje data shënonte 31 Tetor dhe ishte pikërish dita kur festohej Halloweeni.

Maskimet e vipave ishin të shumëllojshme madje kishin dhe nga ata që u maskuan dy herë.

Këtu bën pjesë edhe Emina Cunmulaj, modelja e famshme shqiptare e cila së bashku me të bijat u maskua një herë si “Supwer Woman”, ndërsa së fundmi ajo ka ndarë në rrjete sociale foto ku duket se është veshur si Hirushja.

Një dashuri më vete!