KA DITËLINDJEN/ Bebe Rexha feston 32-vjetorin dhe Rita Ora e surprizoi kështu (FOTO) – AlpeGossip
KA DITËLINDJEN/ Bebe Rexha feston 32-vjetorin dhe Rita Ora e surprizoi kështu (FOTO)

KA DITËLINDJEN/ Bebe Rexha feston 32-vjetorin dhe Rita Ora e surprizoi kështu (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha feston sot ditëlindjen. Këngëtarja mbush 32 vjeç dhe në këtë ditë speciale nuk ka munguar një nga Rita Ora.

Rita ka ndarë në Instastory një foto ku shihet duke e përqafuar Beben dhe e uron: “Vajza e ditëlindjes shpresoj që ta kesh ditën më të mirë sot”.

Kujtojmë që Rita dhe Bebe kane bashkepunuar me pare per kengen “Girls” dhe jane mikesha.