KA EDHE KËSHTU/ Ngazëllehet me histerizëm nga propozimi për martesë (VIDEO) – AlpeGossip
KA EDHE KËSHTU/ Ngazëllehet me histerizëm nga propozimi për martesë (VIDEO)

KA EDHE KËSHTU/ Ngazëllehet me histerizëm nga propozimi për martesë (VIDEO)

Video e pazakontë është duke qarkulluar në rrjetet sociale, dhe e gjitha po ndodh për shkak të reagimit të pazakontë të një vajze, e cila nuk mund të kontrollonte emocionet dhe lëvizjet në momentin kur e kupton se i dashuri i propozon martesë.

Lauren nga Carleton i Nebraskës, kishte dalë për të ecur në natyre me familjarët dhe të dashurin, dhe në një moment ajo hasi në një dërrasë me një mbishkrim që e bëri atë të humb kontrollin nga emocionet e gëzimit.

Në të shkruante “Lauren martohu me mua”. Disa sekonda më vonë i dashuri i saj gjunjëzohet dhe mbanë në dorë unazën. Por, ajo assesi të këndellej, pasi vazhdimisht kërcente dhe bërtiste nga gëzimi.

Megjithatë, pasi u qetësua ajo pa u menduar dy herë i tha “PO”, propozimit të tij.