”KE FILLU ME U VESH SHUMË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”KE FILLU ME U VESH SHUMË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”KE FILLU ME U VESH SHUMË…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Kejvina Kthella ka postuar një foto në Milan, Itali teksa duket e përshtatur me veshjen që i shkon atmosferës së fundvitit. Një ndjekës mendon se ajo e ka veshur shumë herë këtë bluzë por Kejvina i vërteton të kundërtën duke ia bërë të qartë se bluzën e ka blerë një ditë më parë.

Einxhel Shkira ka postuar një foto ku duket e veshur me pantallona të kuqe me kudrata dhe një bluzë të zezë që i tregon belin. Një komentues i ka tërhequr vëmendjen duke e pyetur se pse ka filluar të vishet kaq shumë. Sigurisht, Einxhelit nuk i ka pëlqyer ky koment të cilit nuk ka ngurruar ti kthejë përgjigje.

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit e saj një foto teksa duket me bikini në një plazh të Meksikës. Poza në të cilën Oriola ka pozicionuar një dorë tek gjoksi e ka bërë një ndjekës ti shkruajë: Mbaj fort gjokset se mos të bjen. /AlpeGossip.al