KEJSI TOLA DHE FLORI MUMAJESI TË DASHURUAR/ Publikohen pamjet që po bëjnë të gjithë të flasin (FOTO) – AlpeGossip
KEJSI TOLA DHE FLORI MUMAJESI TË DASHURUAR/ Publikohen pamjet që po bëjnë të gjithë të flasin (FOTO)

KEJSI TOLA DHE FLORI MUMAJESI TË DASHURUAR/ Publikohen pamjet që po bëjnë të gjithë të flasin (FOTO)

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në “Kënga Magjike”.
Por sot këngëtari e ktheu të gjithë vëmendjen tek jeta e tij personale me postimin e fundit në Instagram. Flori ka publikuar një foto nga momenti kur interpreton me Kejsi Tolën këngën “Më ke mua”, dje tek “Post Kënga Magjike”, në studion e të Dielës shqiptare.

“Mërzitem edhe unë me ty ndonjëherë, më shumë për gjëra koti që nuk kanë vlerë. Por e gjej gjithmonë një motiv më fal të them, s’të gënjej dot përmendesh ti më njeh”, shkruhet në foto, një frazë e shkëputur nga teksti i këngës së Kejsit.

Mirëpo dyshja dje në “Post Kënga Magjike” u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin. Teksa Kejsi këndonte, Flori e përqafonte, i drejtohej me fraza nga teksti i këngës, bënte gjeste romantike dhe kaq është dashur që sot të përflitet se ata janë në një lidhje.