KËNGËN IA DEDIKOI ISH-it/ Khuba ka diçka për t’i thënë publikisht – AlpeGossip
KËNGËN IA DEDIKOI ISH-it/ Khuba ka diçka për t’i thënë publikisht

KËNGËN IA DEDIKOI ISH-it/ Khuba ka diçka për t’i thënë publikisht

Mbrëmjen e sotme, në festivalin e ‘Këngës Magjike’, këngëtari shqiptar Khuba u shpall fitues i çmimit ‘Best New Artist’. Kënga e tij titullohet “Ndryshe” dhe është një dedikim.

Pas vlerësimit, ai ka dhënë një intervistë të shkurtër për ‘Iconstyle’ ku ka treguar se “Ndryshe” është një dedikim për ish të dashurën dhe ka thënë diçka për të.

“Shpresoj të jetë mirë sepse kemi pasur një kohë që e donim njëri-tjetrin. Ajo është vajzë e mirë dhe shpresoj të jetë mirë. Shpresoj të gjejë sërish dashurinë”, shprehet Khuba.