KIARA SURPRIZON LUIZIN/ Deri të martën çifti do qëndrojë në suitë private (FOTOT) – AlpeGossip
KIARA SURPRIZON LUIZIN/ Deri të martën çifti do qëndrojë në suitë private (FOTOT)

KIARA SURPRIZON LUIZIN/ Deri të martën çifti do qëndrojë në suitë private (FOTOT)

Dy konkurrentët e Big Brother Albania Vip, Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur nga Vëllai i Madh, aty ku do flenë deri të martën.

Ata u surprizuan nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes çiftit.

Ishte Kiara ajo që e kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

E vetmja ankesë e Luizit ishte fakti që dhoma ka kamera, gjë që do e frenojë çiftin të kalojë momente intime. Megjithatë mbetet për tu parë ç’do ndodhë me të dy deri të martën brenda dhomës.