“KJO MË KUJTOI…”/ Me kë e ka Arbana postimin e fundit në ‘Instagram’? – AlpeGossip
“KJO MË KUJTOI…”/ Me kë e ka Arbana postimin e fundit në ‘Instagram’?

“KJO MË KUJTOI…”/ Me kë e ka Arbana postimin e fundit në ‘Instagram’?

Me një postim në Instagram, Arbana ka ngacmuar paksa kureshtjen e ndjekësve.

Moderatorja ka publikuar një foto të dokumentarit “Inventing Anna”.
Ky dokumentar ka në thelb historinë e një vajze e cila “mashtron” njerëz me influencë.
“Kjo më kujtoi një vajzë të cilën e njoh”, ka shkruar moderatorja krah postimit në Instagram.
Arbana nuk ka shtuar asnjë detaj tjetër, ndonëse këtë postim shumë mund ta kenë kuptuar si një “kunjë” për dikë tjetër.
Kureshtjen nuk kemi se si ta shuajmë, ama dhe njëherë Arbana i hodhi ujë zjarrit të kureshtjes së ndjekësve.