Klea Huta paska “humbur” për pak make-up, me siguri edhe Elgiti e… (FOTO) – AlpeGossip
Klea Huta paska “humbur” për pak make-up, me siguri edhe Elgiti e… (FOTO)

Klea Huta paska “humbur” për pak make-up, me siguri edhe Elgiti e… (FOTO)

Klea Huta është një nga emrat më aktivë në skenën shqiptare.
Ajo ka provuar të këndojë, të aktrojë gjithashtu është e suksesshme dhe në moderim.

Pas një periudhe të gjatë bëri të gjithë të flasin për lidhjen me kantautorin Elgit Doda.

Konfirmimi i lidhjes ë tyre nuk mund të ishte më romantik se aq. Të dy ndanë në rrjetet sociale një foto sa emocionuese, por mbante brenda dhe reflektimin e pastër të dashurisë që ata kishin ndaj njëri-tjetrit.

Ndër të tjera Klea tregon shpesh dhe thjeshtësinë e saj si në foton e fundit ku shfaqet krejtësisht pa make up.

Klea duket po aq e bukur, madje akoma më shumë tërheqëse se në fotot ku nuk mungon grimi.