KRENARE PËR TË DASHURIN/ Ja postimi emocionues i Dua Lipës: Urime ti arrite…(FOTO) – AlpeGossip
KRENARE PËR TË DASHURIN/ Ja postimi emocionues i Dua Lipës: Urime ti arrite…(FOTO)

KRENARE PËR TË DASHURIN/ Ja postimi emocionues i Dua Lipës: Urime ti arrite…(FOTO)

Rikthimi i çiftit duket se paska qën vendimi i duhur që këngëtarja ka bërë.

Pas 5 muajsh lidhje çifti i dha fund lidhjes por këtë vit vendosen ti jepnin pra mundësi njëri-tjetrit.

Ata janë çifti më i përfolur dhe më me stil i showbizit botëror, Dua poston foto shpesh por ditën e sotme  dhe na tregon sa krenare është për të dashurin. Duke publikuar dy foto që janë pa diskutim të adhurueshme.