LAJM I ËMBËL/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë

LAJM I ËMBËL/ Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë

Është bërë baba për herë të parë këngëtari shqiptar Albi Xhepa. Lajmin e ka ndarë vet ai përmes një fotografie në Instagram, ku ka shprehur emocionet e para.

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të

Artisti zbuloi edhe emrin e djalit, të cilin kanë vendosur ta quajnë Troi.

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të

“Kom menu qe i kom provu krejt emocionet nkete jete, po Zoti sot na bekoj me ndjenjen ma te mire qe e kom pas ne najher e na gezoj zemrat me ni djale. TROI, zemra babit tash e kom ni shok te ngushte përjetë Faleminderit Zotit per kete mrekulli dhe grus teme Fabioles per sakrificen, durimin e perkushtimin e pa shoq ne keto muaj. Shpresoj qe Zoti ka me ju dhone krejtve kete ndjenje te jashtezakonshme”, shkruan Albi.