Lori Hoxha direkt nga Parisi… po u kërkon një “favor” (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha direkt nga Parisi… po u kërkon një “favor” (FOTO)

Lori Hoxha direkt nga Parisi… po u kërkon një “favor” (FOTO)

Lori Hoxha është njëra nga trashëgimtaret e famshme të gjigantit mediatik “Top Channel”.

Ajo përveç që komentohet për jetën luksoze që bënë, komentohet edhe për pamjen e jashtme dhe veshjet e shtrenjta.

Siç duket nikoqir i saj këtë herë është qyteti i Parsit, prej ku ajo ka publikuar një imazh. Aty shihet e veshur tëra në të zeza dhe teksa buzëqesh ëmbël.

Por ajo nuk ka ditur se me çfarë shkrimi të përcjell këto imazhe, kështu që ka kërkuar nga adhuruesit e saj ta përshkruajnë fotografinë në gjuhën frënge.

Ndryshe, Lori është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe pothuajse cdo ditë.