Luana Vjollca “këputet” për të nxjerë të pasmet, zbuloni ku ndodhet (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca “këputet” për të nxjerë të pasmet, zbuloni ku ndodhet (FOTO)

Luana Vjollca “këputet” për të nxjerë të pasmet, zbuloni ku ndodhet (FOTO)

Luana Vjollca nuk di të ndalet së frekuentuari vende të ndryshme të botës. Së fundi, ka shkuar për një vizitë në Milano të Italisë.

Luana ka publikuar një foto ku duket mjaft bukure veshur sport me xhinkse dhe golf ngjyrë blu. Por ajo që na bën përshtypje në këtë foto është fakti se duket sikur po këputet për të treguar të pasmet e saj.

Ajo para disa ditëve ishte në Zvicër me motrën e saj Marinën dhe Getin. Nuk dihet se kush e shoqëron atë në Milano./AlpeNews.al/